Інтернаціоналізація університету очима студента

Інструкція: опитування триватиме лише 5-10 хвилин.Будь ласка, пройдіть опитування лише один раз і заповніть анкету за один раз (Ви не зможете повернутися до опитування після закриття веб-браузера). На питання слід відповідати відповідно до ваших поглядів та думок на тему інтернаціоналізації вищої освіти. Щоб допомогти Вам, ми підготували загальноприйняте визначення поняття "інтернаціоналізація вищої освіти" (див. нижче).

Що таке інтернаціоналізація вищої освіти? Прихильники "інтернаціоналізації вищої освіти" визначають цю ідею чи концепцію як: «цілеспрямований процес інтеграції міжнародного, міжкультурного або глобального виміру у мету, функції та надання освітніх послуг з метою підвищення якості освіти і досліджень для всіх студентів і співробітників та внесення вагомого внеску в життя суспільства» (J. Knight, 2015).

Мета опитування: вивчити ступінь впровадження, прийняття та / або адаптації інтернаціоналізації вищої освіти в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, а також де, чому і в яких формах. Крім того, результати даного опитування допоможуть виявити найбільш прийнятні можливості, вигоди і нові форми інтернаціоналізації вищої освіти в ХНАУ та критично вивчити пріоритети, обмеження і проблеми для розробки стратегії інтернаціоналізації університету.

Уся інформація, що буде внесена до цього опитування, буде оброблятися конфіденційно. Під час звітування про результати анкетування, особи не будуть ідентифікуватися, оскільки аналіз лише звітує та оприлюднює результати у загальному вигляді.

Якщо у вас є запитання щодо опитування, будь-ласка, надсилайте електронного листа до відповідальної особи – Андрія Попова: [email protected]

Не будьте байдужими! Ваша думка надзвичайна важлива та обов’язково буде врахована при розбудові інтернаціоналізації нашого університету!

Вельми дякую за Ваш час та співпрацю!
Powered byOnline Test Pad