Тест на депресію

Привіт, ми команда ГО "Клуб підтримки вагітності та материнства Лада".

 

І ми пропонуємо тобі пройти тест на депресію за шкалою Бека.
Пройшовши його, ти дізнаєшся чи є у тебе депресія і якого рівня складності вона.

 

А ще нижче ти можеш знайти посилання на корисні матеріали, які можуть допомогти направити тебе на розв'язання питання щодо депресії.

 

Про методику тесту:
Ця методика запропонована А.Т. Беком в 1961 р і розроблена на основі клінічних спостережень, що дозволяє виявити обмежений набір найбільш релевантних і значущих симптомів депресії, скарги, які найбільш часто пред'являються пацієнтами. Після співвіднесення цього списку параметрів з клінічними описами депресії, що містяться у відповідній літературі, був розроблений опитувальник, що містить 21 категорію симптомів і скарг.

Кожна категорія складається з 4 тверджень, відповідних специфічним проявам / симптомів депресії. Ці твердження ранжовані в міру збільшення вираженості симптомів в загальний ступінь тяжкості депресії. Відповідно до ступеня вираженості симптому, кожному пункту привласнені значення від 0 (симптом відсутній, або виражений мінімально) до 3 (максимальна вираженість симптому).

Показник по кожній категорії розраховується наступним чином: кожен пункт шкали оцінюється від 0 до 3 відповідно до наростання тяжкості симптому. Сумарний бал становить від 0 до 62 і знижується відповідно до поліпшення стану.

Як проходити тест?

Процедура проведення

 

У цьому опитувальнику містяться групи тверджень.

1. Уважно прочитайте кожну групу тверджень.

2. Визначте в кожній групі одне твердження, яке найкраще відповідає тому, як Ви себе відчували на цьому тижні й сьогодні.

3. Поставте галочку біля обраного твердження. 

4. Перш ніж зробити свій вибір, переконайтеся, що Ви прочитали всі твердження в кожній групі.

5. Отримайте свій результат і перейдіть за запропонованим нами посиланням на матеріал, який може бути корисним в лікуванні депресії.

 

З турботою про маму, Лада.

Кількість питань у тесті: 21
 
Powered by Online Test Pad