Перевір, що ти знаєш про життя Тараса Шевченка

Вивчати й цінувати твори Тараса Григоровича Шевченка нам пропонують з раннього дитинства. І що старшими ми стаємо, то більше змісту й значення особисто для себе відкриваємо в безсмертних рядках цього видатного письменника. Але за сторінками підручників й академічними виданнями творів не так просто роздивитися багатогранну, живу, цікаву особистість, якою, безперечно, був Кобзар. Не шукайте в цьому тесті пам'ятників – лише часом веселі, часом хитрі запитання про маловідомі факти з біографії та творчості Тараса Шевченка. Можливо, вони змусять вас поглянути на українського генія під трохи іншим кутом і ще більше розпалять цікавість до нього.

Поради до тесту

До вашої уваги – три типи запитань: правда чи неправда, питання з чотирма варіантами відповіді та відкриті питання, відповідь на які ви маєте вписати в поле самостійно. В останньому випадку будьте особливо ретельні: не пропускайте пробілів, стежте за помилками друку. Пам'ятайте, що правильність відповідей перевіряє програма, орієнтуючись тільки на ті дані, які вносимо в її базу ми, автори гри. Тож пропущений пробіл вона сприйме як хибну відповідь, а не як неважливу похибку. 

У будь-якому разі вдалої вам гри й хорошого настрою! А якщо після проходження тесту ви захочете більше дізнатися про Тараса Григоровича, зазирніть на сайт Черкаської обласної бібліотеки – http://chobd.ck.ua/ У нас є ду-у-у-уже багато цікавого до Шевченкіани.

Кількість питань у тесті: 19