Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики 2021/2022 навчального року

   Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука проводить Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформатики для майбутніх абітурієнтів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, здобувачів вищої освіти. Олімпіада проводиться в два етапи:
   – перший (заочний), що передбачає дистанційне online-виконання тестових завдань (тривалість - 1 година).  Переможці першого етапу отримають запрошення на фінальний етап;
   – другий (фінальний), що передбачає дистанційне виконання з віддаленою присутністю журі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. 
   Переможці фінального етапу отримають сертифікат, що надає право першочергового вступу до Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та грошову винагороду.
   Примітка. Учасникам другого (фінального) етапу потрібно буде мати з собою паспорт або учнівський квиток та свідоцтво про народження.
   Довідка: www.megu.edu.ua, тел. 0501046980.

Інструкція до тесту
     Вітаємо Вас на першому (заочному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, що проводиться Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука для майбутніх абітурієнтів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, здобувачів вищої освіти.
Для проходження тестових завдань та формування списку учасників заповніть наступну анкету:
Кількість питань у тесті: 40
 
Powered by Online Test Pad